072-3976910

אודות

'גולדן טורס' היינה סוכנות שייט מובילה בארץ ובחו"ל, לחברה הניסיון הגדול ביותר בענף השייט. עבודה מול חברות השייט המובילות בעולם כדוגמת רויאל קריביאן, נורוויג'ן, פרינסס קרוז ועוד. כמו כן מציעה החברה חבילות שייט שיתאימו בדיוק לכל נוסע. עם השנים צברה החברה מוניטין רב בחברות השייט מה שמקנה לה נקודות זכות ועלויות נמוכות ללא תחרות. חברת גולדן טורס חברה בארגון התעופה הבינלאומי יאט"א ובהתאחדות סוכני הנסיעות בישראל. מלבד סוכני נסיעות שייט לחברה גם מחלקות המתמחות בטיסות לכל רחבי העולם.


החברה קמה בשלהי שנות ה-30 של המאה הקודמת מה שהופך אותה לאחת מחברת הנסיעות הוותיקה ביותר בישראל. לחברה 6 סניפים המתפרסים מצפון עד דרום כאשר הסניף הראשי ממוקם בבניין המגדלור בן יהודה 1,תל אביב על הציר הראשי של בן יהודה.


נושא השירות בחברת גולדן טורס הוא משמעותי ביותר ואחד מסעיפי ה"אני מאמין" של החברה, אנו עושים את הטוב ביותר ללקוחותינו על מנת לשמר אותו ולהפוך אותו בסופו של דבר לאחד משגרירי החברה. מידי שנה משרתת החברה אלפי נוסעים וכל זאת נעשה על ידי צוות מיומן ומקצועי המחויב ללקוחותיו ועל תודעת שירות מהגבוהות שקיימות בחברות הנסיעות.

לקבלת ההטבות צרו קשר או השאירו פרטים
ומומחה לשייט יחזור אליכם בהקדם!